0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Одеса - 0 грн

Букети з альстромерій

КодF-372
Букет із 9 альстромерій
616 грн

по запиту

КодF-363
Букет із 101 альстромерії
3853 грн

по запиту

КодF-376
Букет із 11 альстромерій
707 грн

по запиту

КодF-371
Букет із 51 альстромерії
1799 грн

по запиту

КодF-368
Букет із 17 альстромерій
962 грн

по запиту

КодF-378
Букет із 9 альстромерій
865 грн

по запиту

КодF-370
Букет із 19 альстромерій
965 грн

по запиту

КодF-365
Букет із 35 альстромерій
1446 грн

по запиту

КодF-377
Букет із 27 альстромерій
1337 грн

по запиту

КодF-366
Букет із 15 альстромерій
805 грн

по запиту

КодF-373
Букет із 29 альстромерій
1430 грн

по запиту

КодF-374
Букет із 15 альстромерій
780 грн

по запиту

КодF-367
Букет із 21 альстромерії
1198 грн

по запиту

КодF-375
Букет із 23 альстромерій
1238 грн

по запиту

КодF-364
Букет із 25 альстромерій
1244 грн

по запиту

 Букети з альстромерій

Букет з альстромерій є не просто дуже барвистим, а найяскравішим з усіх, які тільки можна скласти. Ця квітка дуже красиво виглядає як в монобукетах, так і в поєднанні з іншими, наприклад хризантемами, трояндами. Важко собі уявити, але ці тендітні пелюстки неймовірно сильні і живучі, а тому ідеально підходять для подарунків поза домом і на корпоративи, де часто можна відшукати вазу з водою.

Краса монобукета з альстромерій

Альстромерія - квітка, якій приписують не тільки шалену красу, а й безліч містичних значень. Так, вважається, що альстромерія приносить удачу і світ в подружню пару, особливо, якщо поставити її в спальню. Також вона є символом симпатії і міцної дружби.

 Купити букет альстромерій

Вперше ця рослина із роду лілій з'явилася на берегах Перу, частково в Чилі і Болівії. Саме через ареалу свого зростання вона стала так популярна і шанована, адже квітка, що живе в настільки жаркому кліматі, не просто стійка, але і невибаглива в догляді за собою.

Красиві букети з альстромерій можуть бути складені як в різних, так і в одному кольорі. Наявність більше сотні сортів дозволяє комбінувати одноколірні та різноколірні пелюстки, які своєю яскравістю та оригінальністю затьмарюють найяскравіше чилійське сонце.

В Одесі альстромерії знаходяться на піку своєї популярності, не дивно: жарке курортне місто якнайкраще підкреслюється саме пустельними, стійкими ліліями. Купити альстромерії, як квіти, проводжаючі красу і жар радісного літа, слід як в якості подарунка на торжество, так і для раптового сюрпріза.Так же в нашому каталозі Ви можете вибрати і інші букети, наприклад з эустоми, гербери, лілії та ін.

 фото альстромерій

Букети з альстромерій: покупка в Одесі

Наш магазин вже більше десяти років спеціалізується на такому вигляді надання послуг, як доставка квітів і подарунків. Ми довели процес замовлення до автоматизму, щоб кожен бажаючий, навіть той, хто не користується комп'ютером, міг з легкістю здійснити задумане.

Замовити квіти в Одесі разом з нами - означає:

  • Купити гарний букет квітів, який відповідає всім Вашим очікуванням;
  • Отримати гарантовану знижку вже з першого замовлення;
  • Якісну доставку квітів в Одесі в точно зазначений час і місце.

Покупки разом з нами - завжди легкі і приємні, адже ми надаємо 100% гарантію якості свіжості і збірки букета істинними професіоналами, які знають, як повергнути близьку Вам людину в приємний шок!

Уточнить категорию